Business Intelligence concepten

  • Duur

    1 dag
  • Prijs

    875,-
  • 8,9

    Reviews

    1000+ reviews
  • Locatie

    Nieuwegeinvirtueel
  • Planning

    Planning ophalen...
  • Lesvorm

    klassikaal

Klopt! Deze cursus heeft startgarantie en gaat daarom altijd door.

Business Intelligence (BI) is vandaag de dag niet meer weg te denken uit moderne organisaties. Maar is BI echt de heilige graal voor betere besluitvorming, of wordt het overschat door de hype eromheen? Feit is: de vraag naar datagedreven inzichten groeit. BI helpt organisaties om slimmer te werken, kansen te signaleren en concurrentievoordeel te behalen. En hoewel het concept al jaren bestaat onder de noemer ‘Management Informatievoorziening’, krijgt het tegenwoordig een vernieuwde en bredere invulling.

In deze 1-daagse praktijkgerichte cursus leer je wat BI nu écht inhoudt en hoe je het succesvol kunt inzetten binnen jouw organisatie. Je krijgt inzicht in de belangrijkste theorieën, modellen en toepassingen op het gebied van Business Intelligence. Samen met andere deelnemers werk je aan een realistische case, waarbij je de opgedane kennis direct toepast. Door actief aan de slag te gaan met oefeningen ontwikkel je niet alleen begrip van de theorie, maar leer je deze ook toe te passen op je eigen werksituatie.

Of je nu werkt aan je eerste BI-traject of meer grip wilt krijgen op bestaande initiatieven – deze cursus helpt je om weloverwogen keuzes te maken en meer waarde te halen uit data.

Deze cursus is onderdeel van de cursus BI & DW Concepten. Ben je geïnteresseerd in hoe je ontwerpen moet maken van Data Warehouses (stermodelleren) en welke technieken je ter beschikking staan? Schrijf je dan nu in voor de 3-daagse cursus Business Intelligence & Data Warehouse concepten.

Doelgroep

Deze cursus is bedoeld voor iedereen die vanuit zijn of haar rol en verantwoordelijkheid in de organisatie te maken heeft met de totstandkoming van stuurinformatie, in projectvorm of in een bestaande organisatie (beheer). Je kunt hierbij denken aan:

Analisten die BI & DW oplossingen ontwerpen;
Architecten die met BI & DW oplossingen in aanraking komen;
Ontwikkelaars die de oplossingen moeten gaan bouwen;
Eindgebruikers die BI applicaties intensief gaan gebruiken.

Voorkennis

Er is geen specifieke voorkennis nodig.

Bijzonderheden

Bij de training ontvang je toegang tot onze electronische leeromgeving mijn.vijfhart.nl. Hier vind je al het benodigde cursusmateriaal.

Onderwerpen

  • Achtergronden
    • Aanleiding;
    • Historie;
    • Positionering naast Data Warehousing;
    • Noodzaak;
    • Toegevoegde waarde.
    • Vastlegging van dimensies en feiten
  • Vraagstukken en oplossingen
    • Vormen van BI
    • Zelf met een uitgewerkte oplossing aan de slag
  • Organisatie
    • Van klein (projecten) tot groot (BI Competence Center)
    • Wat zijn belangrijke succesfactoren en wat zijn bekende valkuilen?
  • Trends in het BI landschap
  • Architectuur
    • Opzet;
    • Uitwerking;
    • Keuzes;
    • Standaardisatie.

Planning & Prijs

Pageloader
Alle prijzen zijn excl. BTW.
Meer informatie over incompany of maatwerk
Cursus: Business Intelligence concepten

Vul onderstaand formulier in en je ontvangt meer informatie over de incompany- en maatwerkmogelijkheden van deze cursus.

[contact-form-7 404 "Niet gevonden"]

Wil je meer informatie ontvangen, een vrijblijvende offerte ontvangen of een brochure van deze cursus downloaden? Vul onderstaande gegevens in en je ontvangt de brochure of informatie binnen één werkdag.


    Akkoord met opvolging en privacyvoorwaardenIk ga akkoord met de privacy voorwaarden

      Akkoord met opvolging en privacyvoorwaardenIk ga akkoord met de privacy voorwaarden

        Akkoord met opvolging en privacyvoorwaardenIk ga akkoord met de privacy voorwaarden

        Ervaringen

        ervaringen verzameld via Logo Springtest

        Lucienne Groenendaal

        Secretarieel medewerkster

        "Training was prima, goede tips gekregen met af en toe een grap en grol. Locatie was prima, goed verzogd vwb koffie/thee, fruit en koekje. Mensen ook zeer vriendelijk. Lunch was perfect en zeer uitgebreid."

        9

        Ariana Scheepers

        "De cursus was goed, en de verzorging ook!Ik heb er veel van opgestoken! De lokatie in Nieuwegein is goed te bereiken met het openbaar vervoer, dus dat is prettig. Tot een volgenden keer."

        10

        Eric Pos

        Procesbeheerder bij Gemeente Amersfoort

        "Ik vond de training erg leerzaam. De inhoud was van een hoog niveau en de docent was goed thuis in de materie. Ik stel het vooral op prijs dat er diep op de concepten werd ingegaan."

        9
        De cursus is toegevoegd aan jouw favorieten.

        Jouw favorieten kun je bekijken via je profiel (deze vind je in het menu bovenaan de website).

        Kunnen wij je helpen?

        Laat jouw telefoonnummer of e-mailadres achter en wij nemen binnen 24 uur contact met je op.


        Cursus: Business Intelligence concepten


          E-mailadres

          Telefoonnummer

          Opmerking of vraag


          Meer weten

          Vul onderstaand formulier in en je ontvangt meer informatie over deze cursus.


          Cursus: Business Intelligence concepten

            Wij helpen je graag

            Geen tijd om ons gehele aanbod aan cursussen te bekijken? Of heb je een andere vraag? Wij helpen je graag. Vul onderstaande vragen in en we nemen binnen 24 uur contact met je op.

            Business Intelligence concepten







              Onderwerpen
              Actieve filters: Wis alle filters
              Pageloader
              PRIVACY VOORWAARDEN

              Jouw persoonsgegevens worden opgenomen in onze beschermde database en worden niet aan derden verstrekt. Je stemt hiermee in dat wij jou van onze aanbiedingen op de hoogte houden. In al onze correspondentie zit een afmeldmogelijkheid