VCA Basis e-learning (met examen) (partnercursus)
-
Duur
½ dag -
Prijs
€ 195,- -
8,9
Reviews
1000+ reviews -
Planning
-
Lesvorm
e-training
Opdrachtgevers vereisen steeds vaker van bedrijven in de industrie en de bouwnijverheid dat zij in het bezit zijn van een VCA-certificaat. In deze e-learning leer je veiligheidsprotocollen, risicobeheer, en gezondheids- en milieuaspecten in risicovolle beroepen en leren we je kennis en vaardigheden die nodig zijn om veilig en verantwoord te werken. Je sluit de cursus af met een toets waarmee je bij goed resultaat het VCA-basisdiploma ontvangt. Dit diploma is 10 jaar geldig.
Je hebt 90 dagen toegang tot de e-learning.
Doel
- Na het volgen van de e-learning:
- Ben je staat om actief bij te dragen aan het creëren van een veiligere werkomgeving.
- Kun je veiligheids-, gezondheids-, en milieurisico’s op de werkplek identificeren en beheersen.
- Heb je vaardigheden om risicovolle situaties effectief te beoordelen en passende preventieve maatregelen te nemen.
- Ben je in staat om het Basisveiligheid VCA-diploma te halen
Doelgroep
Deze e-learning is voor operationele medewerkers in sectoren waar veiligheid een belangrijke rol speelt. Dit omvat, maar is niet beperkt tot, werknemers in de bouw, petrochemie, en mechanische techniek. Ook is de e-learning waardevol voor medewerkers van uitzendbureaus die personeel leveren aan risicovolle sectoren. Daarnaast is de e-learning nuttig voor iedereen die zijn kennis van werkplekveiligheid wil vergroten, ongeacht hun huidige rol of ervaring.
Voorkennis
Er is geen specifieke vooropleiding vereist.
Bijzonderheden
Deze cursus wordt verzorgd i.s.m. Vijfhart ARBO-opleidingen.Fabian Klostermann
accountmanagerOnderwerpen
- Veiligheids- en gezondheidswetgeving
- Gevaren, risico’s en preventie Ongevallen
- Veiligheidsgedrag
- Rechten, plichten en overleg
- Procedures, instructies en signalering
- Voorbereiding op noodsituaties
- Gevaarlijke stoffen
- Brand en explosie
- Arbeidsmiddelen
- Specifieke werkzaamheden en omstandigheden
- Elektriciteit
- Ergonomische werkplek
- Persoonlijke beschermingsmiddelen
Planning & Prijs

-
* *Een cursus met
start gegarandeerd.
-
*Een cursus met
valt onder de actie Summer Academy.
Cursus: VCA Basis e-learning (met examen)
Vul onderstaand formulier in en je ontvangt meer informatie over de incompany- en maatwerkmogelijkheden van deze cursus.
Wil je meer informatie ontvangen, een vrijblijvende offerte ontvangen of een brochure van deze cursus downloaden? Vul onderstaande gegevens in en je ontvangt de brochure of informatie binnen één werkdag.
Gerelateerde cursussen
Er zijn geen gerelateerde cursussen.
Ervaringen

Lucienne Groenendaal
Secretarieel medewerkster
"Training was prima, goede tips gekregen met af en toe een grap en grol. Locatie was prima, goed verzogd vwb koffie/thee, fruit en koekje. Mensen ook zeer vriendelijk. Lunch was perfect en zeer uitgebreid."
Ariana Scheepers
"De cursus was goed, en de verzorging ook!Ik heb er veel van opgestoken! De lokatie in Nieuwegein is goed te bereiken met het openbaar vervoer, dus dat is prettig. Tot een volgenden keer."
Eric Pos
Procesbeheerder bij Gemeente Amersfoort
"Ik vond de training erg leerzaam. De inhoud was van een hoog niveau en de docent was goed thuis in de materie. Ik stel het vooral op prijs dat er diep op de concepten werd ingegaan."